Žvejyba, kai oras pasidaro šaltas
Šis straipsnis gali būti truputį ankstyvas, matydamas kaip, kaip nukritimas tik prasidėdavo, bet daugelyje šalies rajonų tai pasidaro vėsiau, ir kartais gali absoliučiai šalti. Bet kokiu atveju, šiame straipsnyje aš noriu aptarti žvejybą, kai orai Kaune pasidaro šaltas. Kaip žvejai, yra keli daiktai taip sudėtingi turėti reikalo su kaip šaltis. Problema yra tokia, kad mes naudojame mūsų rankas daug, žvejodami, ir kai šąla už jūsų rankų, gali būti pirmu daiktu, kuris “nueis”. Kai jūsų rankos šaldo šaltį, beveik neįmanoma žvejoti, kuris yra, kodėl jums reikia fingerless pirštinių (kurį aš aptarsiu vėliau).
Reikalas toks, kad būdamas šaltas tuo metu, kai žvejyba yra baisi, ir nutrauks žvejybinę kelionę greičiau negu beveik kažkas. Nors, jei jūs kada nors paėmėte nukritimą, brisdamas aukščiausiame vandens pakilime, kuris dirba gana gerai ties sutrumpinimu žvejybinės kelionės be to, bet aš nukrypstu. Žvejyba, kai šąla lauke aprūpina tam tikrus unikalius iššūkius. Iš kurių pirmas lieka šiltas.
Aš žinau, kad jūs išgirdote šį patarimą milijonas kartų, bet tai nedaro jo nedaug mažiau teisingo. Kai orai Kaune pasiekia, šaltas layering turi didžiausią reikšmę. Tai ypač teisinga, kai orai Kaune yra linkęs sušildyti vėliau tą dieną. Atsiminkite, jūs galite visada nunešti sluoksnius, kai tai sušildo, bet prisidedantys sluoksniai, jei pasidaro šalčiau yra neįmanomi.
Kai šąla lauke, žuvys yra linkusios maitintis mažiau dažnai. Tai reiškia, kad jūsų pasiūlymas turi pažiūrėti kaip gundantis kiek galima. Labiausiai apgaubia, tai reiškia tiek natūralus kiek galima. Kitaip tariant bet koks masalo ar pagundos jūs naudojate poreikį tiek kiek įmanoma būti panašus į maistą, kurį žuvys normaliai valgo. Žuvys tampa “daug priekabesnės”, kai orai Utenoje pasidaro šaltas. Geriausias būdas atlikti šią užduotį yra vartojant gaujos kablius. Masalo atveju, gaujos kabliai aprūpina neįtikėtinai natūralų pristatymą.